Lapsed

Taipoksi treeningud lastele alates 7. eluaastast. Treeningud on lõbusad, kuid samaaegselt aitavad kaasa ka lapse üldfüüsilise ja vaimse tervise arengule. Distsipliin, parem enesekindlus ja hea kontroll oma keha üle on need tunnusjooned, mis tulevad kaasa võitlusspordi õppimisega. Treeningu kestvus on tund aega.

Taipoksi segagrupp al. 14. eluaastast

Taipoksi gruppidesse alates 14. eluaastast ootame kõiki mehi ja naisi, kellel on huvi taipoksiga tegeleda. Trenniga alustamiseks ei pea taipoksi oskama, sest trenn on koht, kus anname sulle vajalikud teadmised ja oskused enesearenguks taipoksis.

Boxing And Fitness For Ladies

Trenn, mis ühendab taipoksi löögid, fitnessi, jõutreeningu, hea seltskonna ja on seejuures suurepärane (ja odavam) asendus teraapiale. Tule proovi ja veendu, et peale seda ei soovi Sa enam mujale trenni minna! Treeningu kestvus on üks tund.

Personaaltreening

Tai poksi personaaltreeningus on võimalik treeneril keskenduda täielikult Sinule. Tänu sellele saad personaaltreeningu käigus rohkem aru enda nõrkustest ning tugevustest. Need teadmised aitavad Sul arendada ennast konkurentidest kiiremini ja efektiivsemalt. Samas võib olla personaaltreening neile, kes ei soovi esialgu rühmatrennidest osa võtta, kuid tahavad sellele vaatamata taipoksi õppida.

Average rating:  
 0 reviews