Korduma Kippuvad Küsimused

K: Kas ma pean olema heas vormis, et trenni minna?
V: Ei pea. Meie trennid aitavad Sinul soovitud vormi saada. (Kui ootad, et alustada võitlusspordiga siis kui sa oled paremas vormis, oleks sama nagu laps, kes ootab kuni ta on piisavalt tark, et kooli minna)

K: Kas ma saan trennis haiget või viga?
V: Trennides õpetame esialgu selgeks baasoskused, et treenimine oleks võimalikult ohutu iseendale ja ka teistele. Meie treeningud on sportlikud ja me hoolitseme selle eest, et oskaksite vigastusi paremini vältida.

K: Mida esimesse trenni tulles vaja läheb?
V: Esimeses trennis läheb Sul vaja ainult t-särki ja lühikesi pükse. Kaasas võiks olla ka joogivesi.

K: Kas ma pean ostma oma varustuse?

V: Treenima asumisel on oma varustus kohustuslik. Tai poksi varustuse hulka kuuluvad: poksikindad, poksisidemed, kubemekaitsmed, jalakaitsmed, hambakaitsmed, klubi Tai poksi shortsid ning klubi treeningsärk. Kogu varustuse hinna suurusjärk on 100-150€. Palun ärge minge varustust ostma oma peaga, kui varasemalt kogemus puudub! Küsige nõu treenerilt! 

K: Kui vana peab olema Võitluskooliga liitumiseks?
V:
Meie treeningrühmade alumine vanusepiir on 6 aastat. Ülemist vanusepiiri ei ole!

K: Kas naised tegelevad ka Tai poksiga?
V: Jah! Meil treenib väga palju naissõdalasi! Naiste jaoks on loodud ka eraldi naistegrupp, kuid on ka võimalik treenida ka tavalises Tai poksi segagrupis. 

K: Kuidas käib trennide eest tasumine?

V: Meil on olemas kuupõhine liikmemaks

TASUMISE KORD
– Treeningute eest tasumiseks saadab klubi liikmetele arve kuu esimesel nädalal. Arve maksetähtaeg on üks nädal arve kättesaamise kuupäevast. Treeningute eest on võimalik maksta ülekandega või sularahas. 
– Kui liikmel ei ole haigestumise korral treeningutel võimalik osaleda, siis palume sellest koheselt treenerile teada anda.
– Makseraskuste korral palume klubiga ühendust võtta ning leiame ühiselt lahenduse.
Saku valla laste ja noorte sporditegevuse toetamise kord

K: Kas treenida saab ka individuaalselt koos treeneriga?
V: Jah! Me pakume huvilistele ka eratreeninguid.

K: Kas ma saan võistelda?
V:
Me aitame jõuda sul võistlustasemeni ja saavutada oma eesmärgid. Klubi võistleb aktiivselt erinevatel Muay Thai ja Brasiilia Jiu-Jitsu võistlustel

K: Kas on veel küsimusi?
V: Võta meiega ühendust